خرید نانو کلات ۴ عنصر(ZFMB)
خرید نانو کلات ۴ عنصر(ZFMB)

خرید نانو کلات ۴ عنصر(ZFMB)

میزان عناصر غذایی موجود در خاک بستگی به ساختمان و بافت خاک، سوابق کشت و کار و عملیات انجام شده بر روی آن دارد. خاکها در اثر تداوم برداشت محصول، از نظر مواد معدنی و عناصر غذایی فقیر می شوند و نیاز به کود پیدا می کنند که برای جبران آن، میتوان طی یک برنامه زمانبندی مشخص اقدام به استفاده از کودهای مختلف نمود. هدف از زمانبندی مصرف کود، به دست آوردن بهینه ترین واکنش گیاه به کود می باشد.

مقدار و زمان مصرف کود دو عامل بنیادین برای کاربرد بهینه کودها افزایش بازده مصرفی آنها است. بدیهی است که مقدار کود مصرفی، بر اساس مقدار عناصر غذایی موجود در خاک، میزان جذب عناصر توسط گیاه و نیاز گیاه در طول دوره رشد تعیین می گردد.

عناصر غذایی موجود در کودها به روشهای مختلفی چون پخش در خاک، برگ پاشی در اختیار گیاهان گذاشته می شوند هر چند تلاش میشود که عناصر غذایی در توده خاک رویین آبیاری یکنواخت توزیع شود ولی در عمل چنین نبوده و غلظت آنها میتواند در هر نقطه از خاک متفاوت باشد. بدین ترتیب پخش صحیح کود، برای یکسان کردن غلظت عناصر غذایی در محلول خاک به منظور دستیابی به عملکرد بهینه و افزایش بازده آنها ضروری است. بی شک تشخیص کمبود عناصر غذایی مورد نیاز گیاه در مصرف بهینه و به موقع آن نقشی دو چندان دارد.

نکات مهم در استفاده از ZFMB:

بطری را در محل سایه، دور از تابش مستقیم نور خورشید و حرارت مستقیم قرار دهید.

قبل از مصرف محتویات بطری را به خوبی تکان دهید.

از مصرف بیش از میزان مصرف شده اجتناب کنید.

در صورت نیاز پس از ۱۵ روز دوباره مصرف شود. از محلول پاشی در زمان شکوفه ، گلدهی، و زیر تابش مستقیم خورشید جلوگیری شود

انواع نانو کودهای کلیترین اعم از نانو کودهای ماکرو و میکرو پس از رقیق شدن قابلیت اختلاط با یکدیگر را دارند. در سایر موارد موجود در بازار پیشنهاد می شود ابتدا در مقادیر اندک تست شود و در صورت عدم ایجاد مشکل، با یکدیگر مخلوط کنید

موارد مصرف:

مزرعه و گلخانه
محلول پاشی ( بهترین روش مصرف)
۱ تا ۲ لیتر در هزار لیتر آب

باغات
۱ تا ۲ لیتر در هزار لیتر آب

مزرعه و گلخانه
آبیاری
دو تا ۳ لیتر در یک هکتار

باغات
دو تا ۳ لیتر برای هر پنجاه تا ۱۰۰ اصله درخت

full_27f13dd99a4a02ce0fdd86138edb081a vegetables-1-871x1024

 شماره تماس خرید نانو کود

۰۹۱۰۱۳۶۹۲۳۳

مهندس رحیمی

basakco.com@gmail.com

خرید نانو کود کلات ۴ عنصر(ZFMB),نانو کود مخصوص سیب,نانو کود مخصوص پسته,نانو کود باغ,نانو کود ۴ عنصر(ZFMB),نانو کود زراعت,نانو کود گیاه,نانو کود کلات,خرید نانو,خرید نانو کود اصفهان,خرید نانو کود قم,خرید نانو کود ایلام,نمایندگی نانو کود,نانو کود خوب,خرید نانو کود کیلیترین,نانو کود نانو زینو,نانو کود بساک,نانو کود سپهر,نانو کود خضرا


نوشته شده در 01/09/1395 دوشنبه ساعت 02:18:21 توسط samira


بازگشت به صفحه نانو کود


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید