همه چیز در مورد گوجه فرنگی
همه چیز در مورد سیب زمینی
همه چیز در مورد بادمجان
همه چیز در مورد فلفل
پر بازدید ترین خبرهای کشاورزی
صادرات هفته ای ۱۰ تن گوجه فرنگی ارگانیک به روسیه توسط کشاورز لادیزی
صادرات هفته ای ۱۰ تن گوجه فرنگی ارگانیک به روسیه توسط کشاورز لادیزی

صادرات هفته ای ۱۰ تن گوجه فرنگی ارگانیک به روسیه توسط کشاورز لادیزی

 
یکی از کشاورزان شهرستان میرجاوه توانسته کیفیت محصولاتش را به استاندارد جهانی نزدیک و در هر هفته 10 تن از محصولاتش را به کشور روسیه صادر کند.
به گزارش سرویس اقتصادی عصرهامون به نقل از  لادیز؛مهراب ریگی دانش آموخته رشته برنامه ریزی جغرافیا شهری توانسته است با تلاش و پشتکار و حمایت خانواده با کیفیت ترین محصولات گلخانه ای را در شهرستان میرجاوه تولید کند .
وی در گفتگو با خبرنگار لادیز اظهارکرد: مدت 12 سال است که به کار کشاورزی و فعالیت در گلخانه مشغول که 5 سال آن را فقط به تولید گوجه فرنگی اختصاص داده  است .
این کشاورز موفق با اشاره به وضعیت بازار محلی افزود : بازار های محلی شهرستان میرجاوه و زاهدان به دنبال محصولات با قیمت پایین می باشند و از آنجایی که تولید محصولات با کیفیت و مرغوب هزینه بالایی دارد به دنبال بازارهای جهانی بودم و در حال حاضر توانسته ام با تجارکشور روسیه ارتباط برقرار کنم و در هر هفته 10 تن گوجه فرنگی را جهت فروش در بازار های خارجی آماده کنم .
وی با توضیح این مطلب که همه محصولات تولید شده توسط وی ارگانیک و سالم هستند خاطر نشان کرد : به دلیل رعایت استاندارد های بین المللی کیفیت محصولاتم از شرایط بسیار خوبی برخوردار است و از این موضوع بسیار خوشحال هستم .
مهراب ریگی در پایان گفت : با تلاش و پشتکار توانسته ام هم برای خودم و اطرافیانم ایجاد اشتغال پایدار داشته باشم در حال حاضر به صورت مستقیم 15 نفر و غیر مستقیم 30 نفر در این مجتمع گلخانه ای مشغول به کار و فعالیت هستند .

نوشته شده در 13/11/1395 چهارشنبه ساعت 15:04:35 توسط samira


بازگشت به صفحه سبزیکاری


امتیاز شما به این مطلب

در کادر زیر نظر خود را درج نمایید
 refresh
کد امنیتی را وارد نمایید