کود گرانوله ورمی کمپوست
کود گرانوله ورمی کمپوست
 

ورمی کمپوست درجه 1 فیمت بسته بندی شده کیلویی 300 تومان برای تناژ بالای ده تن کیلویی 240 تومان
سبک و فاقد هرگونه بو
عاری از علفهای هرز
حاوی میکروارگانیسمهای هوازی مفید مانند ازتوباکتریها
بالا بودن میزان عناصر اصلی غذایی در مقایسه با سایر کودهای آلی
دارا بودن عناصر میکرو مانند  آهن ، روی ، مس و منگنز
دارا بودن مواد محرکه رشد گیاهی نظیر ویتامینها  به ویژه ویتامین ب 12
قابلیت بالای نگهداری آب و مواد غذایی
فرآوری آسان و سریع تر از بیوکمپوست
عاری از باکتریهای غیر هوازی ، قارچها و میکروارگانیسم های پاتوژن
اصلاح کننده خصوصیات فیزیکوشیمیایی و بیولوژیکی خاک
وجود عناصر ازت، فسفر ، پتاسیم ، کلسیم ، آهن ، روی ، مس و منگنر
استفاده از ورمی کمپوست در تهیه چای کمپوست
قیمت این محصول:کیلویی 900 تومان
 گرانوله کود آلی غنی شده کامل(N.P.K):
این کود از مواد آلی (کودهای دامی،مرغی،قارچی و...) ،املاح و مواد معدنی حاوی عناصر مورد نیازگیاه،تشکیل شده است عناصر ازت، فسفر و پتاسیم در این کود غنی ترشده است.
عنصر گوگرد به صورت ویژه به کود اضافه شده است.
عناص %SO3 %K2O %P2O5 %N
مقادیر 7 5 7 5
 
 کود آلی گرانوله
قیمت این محصول:کیلویی 700 تومان
گرانوله غنی شده فسفات طلایی:  
 
این کود از مواد آلی ( کودهای دامی، مرغی، قارچی و...) و املاح و مواد معدنی حاوی عناصر مورد نیاز گیاه تشکیل و با استفاده از محلولهای فسفات غنی شده است.
 عنصر گوگرد نیز به صورت ویژه به آن افزوده شده است.
 
عناص %SO3 %K2O %P2O5 %N
مقادیر 4 4 5 4
کود غنی شده فسفات طلایی
 
گرانوله ورمی کمپوست:
این کود،  ورمی کمپوست گرانوله شده است 
مزایا استفاده از گرانول ورمی کمپوست :
به تدریج جذب گیاه میشود.
 قابلیت حفظ رطوبت را دارد ، آب و مواد غذایی را به راحتی در دسترس گیاه قرار می دهد. 
میزان مصرف کود گرانوله ورمی کمپوست حدودا 1/3  ورمی کمپوست معمولی است.
عناصر %K2O %P2O5 %N
مقادیر 1 1.5 1
 
 
 
ورمی کمپوست گرانوله  غنی شده   :
 
این کود از ورمی کمپوست تشکیل شده ، مواد آلی ( کودهای دامی، مرغی، قارچی و...) ،  املاح و مواد معدنی حاوی عناصر مورد نیاز گیاه، نیزدر زمان گرانوله شدن به آن افزوده شده است.
عماصر %SO3 %K2O %P2O5 %N
مقادیر 5 7 5 7
 
http://basakco.com/downloads/ku.jpg
 
فروش فوق العاده کودهای مرغی و مرغی پلت شده  
كود مرغي داراي مقدار زيادي عناصر غذايي است و با بكارگيري آن در زمينهاي كشاورزي مي توان حاصل خيزي خاك را افزايش داد.
تعیین مقدار مصرف کود مرغی :بهترین روش در تعیین مقدار کود مرغی در هر هکتار انجام آزمون خاک می باشد. و مقدار مصرف آن با توجه به آزمون تجزیه کود مرغی و آزمون خاک زراعی تعیین با مشورت و نظر مهندسین جهاد و کشاورزی منطقه انجام می شود.
زمان و نحوه مصرف کود مرغی :در فصول مختلف سال کود مرغی را در مزارع مصرف می کنند. با مصرف آن در فصل پاییز بیشترین زمان برای تجزیه کودمرغی و آزاد سازی عناصر غذایی موجود در آن فراهم می گردد.
کود مرغی موجب اصلاح فعالیت بیولوژیکی ، کشت و کار و خواص شیمیایی خاک می شود ، سه تن کود مرغی تازه معادل 50 کیلوگرم سولفات پتاسیم ، 100 کیلو گرم سوپر فسفات تریپل و 50 تا 100 کیلوگرم اوره دارد.
کود مرغی ترکیب شیمیایی بسیار متفاوت نسبت به سایر کودهای حیوانی دارد که در کود مرغی مقادیر نسبتا زیاد اسید اوریک و سایر اوریدها وجود دارد.
شرايط نگهداري كود مرغي فله :
كود مرغي گدارای NPK  طبیعی است و موجب اصلاح فعاليت بيولوژيكي ، كشت و كار و خواص شيميائي خاك مي شود. سه تن كود مرغي تازه معادل 50 كيلوگرم سولفات پتاسيم ، 100 كيلوگرم سوپر فسفات تريپل و 50 تا 100 كيلوگرم اوره دارد. كود مرغي تركيب شيميايي بسيار متفاوت نسبت به ساير كود هاي حيواني دارد. در كود مرغي مقادير نسبتا" زياد اسيداوريك و ساير اوريدها وجود دارد.كود مرغي تازه حدود 70 درصد رطوبت دارد. كود مرغي فله بدون فرآوری نیز چنانچه به درستي نگهداري و به مزرعه منتقل و مصرف شود ،كود بسيار با ارزشي مي باشد.
برای خرید کود مرغی مناسب و مرغوب خشک تماس بگیرید
09355055079
برچسب ها
کود مرغی،خرید کود مرغی،فروش کود مرغی،کود مرغی پلت شده،ورمی کمپوست غنی شده با مرغی،ورمی کود مرغی،کود الی مرغی،کود پلت شده مرغی،کود ورمی کمپوست غنی شده،کود مرغی گرانوله شده،کود مرغی گرانوله،کود مرغی اصفهان،کود مرغی مشهد،کود مرغی یزد،کود مرغی بوشهر،کود مرغی کرمان،کود مرغی رفسنجان،خرید و فروش کود مرغی ،تولید کود مرغی،کود مرغی کرج،کود مرغی گرگان،کود مرغی ایلام،کود مرغی ثم،کود مرغی زنجان،کود مرغی خراسان،کود مرغی خراسان،کود مرغی بندر عباس،کود مرغی خوزستان،کود مرغی اصفهان،خرید کود مرغ،کود مرغ با کیفیت،کود مرغی گوشتی،کود مرغی خشک ،خرید کود مرغی خشک ،کود مرغی تخمی،خرید کود، قیمت کود مرغی،کود مرغی خوب مرغی تخمی،کود مرغی باغ پسته،کود مرغی،پستهخرید کود مرغ گوشتی
 
 

کود NPK| کود ماکرو| کود ان په کا |کود کامل

درختان میوه مانند سایر موجودات زنده برای رشد و ادامة حیات نیاز به مواد غذایی دارند. درختان باید غذای مورد نیاز خود را بسازند و برای این منظور از عناصر شیمیایی موجود در طبیعت استفاده می‌نمایند، در علم تغذیة گیاه این عناصر به عنوان عناصر غذایی شناخته می‌شوند. عناصر غذایی بصورت تركیبات گوناگون در طبیعت و در محیط زیست گیاهان (هوا و خاك) وجود دارند و گیاهان بوسیله برگها و ریشه‌های خود تركیبات قابل جذب این عناصر را دریافت می‌كنند.

 
گیاهان مانند كارخانه‌های بسیار مدرن با جذب عناصر غذایی از محیط و طی فرآیند‌های بیوشیمیایی، آنها را به تركیبات مختلف تبدیل می‌كنند كه برای رشد و نمو و باردهی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تركیبات برای ساخت پروتئین و رشد رویشی همچنین ساخت تركیبات شیمیایی و هورمونها به منظور اجرای فعالیت‌های متابولیسمی‌گیاهی و …. استفاده می‌شوند. بنابراین چنانچه این عناصر به اندازة مورد نیاز درختان در اختیار آنها نباشد اختلالاتی در این چرخة طبیعی بوجود می‌آید. این اختلالات باعث كاهش رشد رویشی و متعاقب آن كاهش باردهی محصول می‌شود. امروزه‌ از كودها به‌ عنوان‌ ابزاری برای‌جلوگیری از این اختلالات و رسیدن‌ به‌ حداكثر تولید  در واحد سطح ‌استفاده‌ می‌شود. اما این‌ كودها باید بتوانند علاوه‌ بر افزایش‌ تولید، كیفیت‌محصولات‌ كشاورزی‌را نیز ارتقا داده‌ضمن‌آلوده‌نكردن‌محیط زیست‌ به خصوص آبهای‌ زیرزمینی‌،  تجمع‌ آلاینده‌ها نظیر نیترات‌ در اندامهای‌ مصرفی‌محصولات‌ را به‌ حداقل‌ مقدار ممكن‌ تنزل‌ دهند. درختان میوه معمولاً برای مدت 15 الی 50 سال در محل باغ رشدو نمو و تولید محصول می‌كنند، بنابر این سیستم ریشه‌ای وسیعی داشته و می‌توانند عناصر را از خاك جذب نمایند. مقداری از این عناصر در پایان فصل رویش مجدداً به خاك بر می‌گردد و مقداری دیگر به همراه برداشت میوه از خاك خارج شده و دیگر به خاك باز نمی‌گردد به همین علت باید هر ساله نسبت به تأمین به موقع عناصر در خاك اقدام شود تا در دراز مدت از ضعیف شدن خاك جلوگیری شود. در تغذیه درختان میوه نه تنها توجه به تغذیه كل درخت لازم است بلكه باید به تغذیة اندامهای ذیربط نیز توجه نمود. بطور مثال برای طولانی‌تر شدن مدت انبارداری، میوه درخت باید دارای مواد غذایی خاصی باشد.
 
جذب مواد از محیط یكی از اساسی‌ترین فعالیت‌های سلولهای گیاهی است كه به‌منظور رشد و تأمین انرژی صورت می‌گیرد. جذب مواد غذایی از محیط ریشه به دو صورت «جذب فعال» و «جذب غیرفعال» انجام می‌شود. «جذب فعال» به فعالیت گیاه وابسته بوده و در صورت كاهش و یا افزایش آن كند و یا تند می‌شود و «جذب غیر فعال» نیز تحت تأثیر عوامل فیزیكوشیمیایی می‌باشد و عوامل محیطی و شرایط جانبی در آن تأثیر دارند.
 
عناصر غذایی مورد نیاز درختان میوه
 
بطور معمول نام 17 عنصر بعنوان عناصر غذایی لازم برای گیاهان ذكر شده است، از این عده كربن، اكسیژن و هیدروژن معمولاً از هوا تأمین می‌شوند. شش عنصر به مقدار زیاد مورد نیاز گیاهان هستند كه عبارتند از: ازت (N)، فسفر (P)، پتاسیم (K)، كلسیم (Ca)، منیزیم (Mg) و گوگرد (S). از این عناصر به عنوان «عناصر پر مصرف» و یا « عناصر ماكرو» و یا «عناصر اصلی» یاد می‌شود. (گاهی بعضی از محققان، كلسیم، منیزیم و گوگرد را به عنوان عناصر میان مصرف ذكر می‌كنند). 
 

انواع کود کامل npk

 
 
بسته بندی آنالیز مدل نوع کود ردیف
10 تا 25 کیلویی
20 – 20 - 20
NPK کود
کود NPK
( کود ماکرو )
1
10 تا 25 کیلویی
10 - 10 - 50
NPK کود
2
10 تا 25 کیلویی
36 - 12 - 12
NPK کود
3
10 تا 25 کیلویی
36 - 5 - 15
NPK کود
4
10 تا 25 کیلویی
52 - 0 - 0
پتاس بالا
5
10 تا 25 کیلویی
0 - 46 - 18
اوره فسفات
6
10 تا 25 کیلویی 10 - 50 - 10 سوپر فسفات 7
10 تا 25 کیلویی 12 - 3 - 43
NPK کود
8
       

کود کامل پودری N.P.K 20-20-20

 
این کود شامل عناصر نیتروژن ، فسفر و پتاسیم به یک نسبت مساوی می باشد ، دارای انواع میکرو المنتهایی مثل آهن ، روی ، منیزیم ، انواع آمینو اسید ، بر و مس می باشد. این محصول علاوه بر رفع نیازمندیهای گیاهان ، نقش موثری در برقراری موازنه عناصر در خاک و گیاه دارد که قابلیت جذب حداکثر عناصر غذایی و ریزمغذی ها را از طریق ریشه و برگ برای گیاه فراهم می سازد و با توجه به اینکه تمامی عناصر مورد نیاز را داراست ، برای رفع احتیاجات کلی گیاه به مواد غذایی بعنوان یک کود عمومی محصولات مختلف زراعی و باغی در طی فصل رشد به کار می رود و نیاز گاه را در شرایط رشد سریع برآورده می سازد . عناصر ریزمغذی در این کود به دلیل کلات بودن تحت تاثیر /PH/ شیره سیتوپلاسمی و آندوپلاسمی و آندو پلاسمی قرار نمی گیرد ، رسوب نمی کنند و بطور قابل ملاحضه ای قابل استفاده قرار می گیرند.
 
 

کود کامل پودری N.P.K 12-12-36

 
کودی پودری با درصد بالای پتاسیم 36% می باشد و دارای انواع میکروالمنتهایی مثل آهن، روی، منیزیم، انواع آمینواسید، بر و مس می باشد. این محصول در زمان رشد زایشی به صورت محلول پاشی یا آبیاری مورد استفاده می گیرد که قابلیت جذب سریع همراه با تاثیری بالا را دارا می باشد . باعث خوش رنگ تر شدن و بزرگتر شدن محصول می گردد. مصرف آن در زمان گلدهی موجب افزایش ماندگاری گل خواهد شد . همچنین جهت شیرین تر نمودن میوه در اواخر دوره رویشی استفاده می گردد.
 

کود کامل پودری N.P.K 15-5-30

کود کاملی است که علاوه بر مقادیر متناسب نیتروژن و فسفر دارای درصد بالای پتاسیم( 30% ) است و دارای انواع میکروالمنتهایی مثل آهن، روی، منیزیم، انواع آمینواسید، بر و مس می باشد که به طور اختصاصی در مراحل گلدهی و قبل از برداشت محصول و رسیدن میوه باعث افزایش حرکت روزنه ها شده ، تاثیر بسزایی در افزایش باردهی ، درشت نمودن و رنگ آوری محصولات زراعی ، باغی و گلخانه ای می گذارد و در نهایت باعث افزایش کیفیت و کمیت محصول می گردد.
 

کود کامل پودری N.P.K 10-50-10

این کود حاوی ماکروهایی مثل نیتروژن ، پتاسیم و 50% فسفر بوده و دارای انواع میکروالمنتهایی مثل آهن، روی، منیزیم، انواع آمینواسید، بر و مس می باشد که استفاده از آن برای خاکهایی که در آنها فقدان فسفر در نتیجه تجزیه خاک مشهود است بسیار توصیه می گردد و متعاقبا فسفر مورد نیاز جهت ریشه زایی ، بالا بردن کیفیت و افزایش محصولات را در اختیار گیاه قرار می دهد . بهترین زمان برای استفاده از این کود همزمان با رشد رویشی جهت توسعه ریشه گیاه و همچنین قبل از گلدهی و هنگام تشکیل میوه می باشد . فسفر اصولا برای پایداری و استحکام و نشاء و افزایش طول ریشه آن مورد استفاده قرار می گیرد . وجود مقدار کافی کود فسفری برای تولید دانه در مراحل اولیه رشد بیش تر از مراحل بعدی آن موثر است ، فسفر در مرحله زایشی به طور فعال از برگ های کهنه به برگ های تازه انتقال می یابد  و در گیاه نقش اساسی و مستقیمی در انتقال انرژی ایفا می کند . در تشکیل بذر نقش اساسی داشته و به مقدار زیاد در بذر و میوه یافت می شود . کمبود فسفر اثر مستقیم و منفی در رشد و نمو گیاهان دارد و ریشه زایی را با مشکل روبرو می کند . گیاهانی که در خاکهای مرطوب با رطوبت بالا کشت گردیده اند رشد خوبی نداشته و با استفاده از از این کود کمبودها جبران خواهد شد.
 
قابل اختلاط با دیگر سموم و کودهای کشاورزی
 
 

کود کامل پودری N.P.K 12-3-43

 
کود پتاس بالا 43-3-12 جهت بالا بردن قند و افزایش رنگ و طعم استفاده می شود . دارای انواع میکروالمنتهایی مثل آهن، روی، منیزیم، انواع آمینواسید، بر و مس می باشد . برطرف کننده کمبود پتاسیم و بهبود کیفیت محصول می باشد .دارای درصد بالای پتاسیم به مقدار 43% در ترکیب کود کامل و میزان متعادلی از عناصر ریزمغذی به صورت کلات تاثیر مکملی در دوره رویشی گیاهان دارد . کاملا محلول در آب و ضریب شوری پایینی دارد .
 
مناسب جهت مصرف در گیاهان باغی و زراعی.
 

کود کامل پودری N.P.K 0-0-52

 
کود پتاس بالا 52-0-0 دارای انواع میکروالمنتهایی مثل آهن، روی، منیزیم، انواع آمینواسید، بر و مس می باشد . کاهش دهنده PH در منطقه ریشه گیاه ، قابل مصرف در خاک های اسیدی و قیلایی ، بهبود دهنده عملکرد و کیفیت محصولات کشاورزی ، افزایش دهنده مقاومت گیاه به آفات و بیماری های گیاهی ، ایده آل برای مصرف در هر نوع روش آبیاری و محلول پاشی برگی ، مخصوص مصرف در گیاهان باغی و زراعی مانند سیب زمینی ، سیب ، گلابی ، پیاز و غیره ، افزایش ارزش غذایی محصولات کشاورزی به دلیل تولید انواع قندها ، نشاسته و ویتامین ها .
 

مزایای کوهای کامل

• 100% محلول در آب
• حاوی ریز مغذی های ضروری و مورد نیاز گیاه به صورت کلات
• عدم رسوب دهی در سیستم های آبیاری
• قابل اختلاط با دیگر سموم و کودهای کشاورزی
• افزایش عملکرد محصول
• مقاومت گیاه در مقابل آفات و بیمارری
• افزایش مقاومت غلات به خوابیدگی
• افزایش انبارداری میوه ها
• کاهش آلودگی به بیماری های قارچی
• افزایش مقاومت گیاه به خشکی ، سرمازدگی وشوری
 
 
خرید کود ان په کا,کود کامل خارجی,خرید کود اسپانیایی,کود کامل بیست بیست,کودهای کامل,کود پودری,کود پودری npk,خرید کود npk,کودهای کامل,کودهای ماکرو,کود شیمیایی,کودهای بیست بیست,خرید عمده کود کامل,کودهای خارجی npk,کود  ازت (N),کود, فسفر (P),پتاسیم (K),کود گوگرد,کود کامل عناصر,کودهای امریکایی,خرید کودهای ازت,خرید کود اوره,کود اوره خوب,قیمت کودهای کامل,کود ان په کای ارزان,کود فسفر,عناصر ماکرو,عنصار ضروری,کود ان په کا,انالیز کود کامل,کودهای شیمیایی,کود کامل پسته,کود کامل انار,کود کامل خیار,کود کامل گوجه,خرید کود کامل انجیر,خرید کود سیب,کود فروشی کرج,کودهای ان په کا

 


ورمی کمپوست بساک


فن پیج فیس بوک بساک
 

فن پیج انجمن متخصصان کشاورزی بساک